Viitor
pentru copii

vezi toate evenimentele

"Ascultă, Învață și Vorbește"

Asculta Invata Vorbeste

Vineri 22 mai 2015 și sâmbătă 23 mai 2015, între orele 10:00 si 14:00,Cochlear Romania și Asociatia Sonia Maria vă invită la workshop-ul "Ascultă, Învață și Vorbește. Reabilitare auditiv-verbală - Perspective Integratoare" susținut de Viktorija McDonell, coordonator Cochlear™ în reabilitare auditiv-verbală pentru Europa Centrală și de Est.

Workshop-ul se va desfășura la Bistro by Green Hours, Calea Victoriei nr.120, zona Piața Amzei.

Program:

Vineri 22 mai - workshop-ul se adresează logopezilor, profesorilor ce predau în clase unde sunt integrați copii purtători de implant cohlear, cadrelor medicale ORL sau pediatrie și tuturor profesioniștiolor din domeniu.

Sâmbătă 23 mai - workshop-ul se adresează părinților, familiei și celor interesați de reabilitarea aditiv-verbală și integrarea copiilor purtători de implant cohlear.

Pentru mai multe detalii și pentru confirmarea participării vă stăm la dispozitie la: e-mail: valentin.chiticaru@fixi.ro sau e-mail: contact@asociatiasoniamaria.ro și la numărul de telefon 0728678910.

Vă rugăm sa confirmați participarea până în data de 21 mai 2015.

Mai multe detalii pe pagina de Facebook a evenimentului.

Asociatia Sonia Maria powered by Balistic Media